Hakkımda

Fotoğrafım
1.77 boyunda 67 kilosunda:)kara kaşlı kara gözlü anadolu kızı

3 Mart 2012 Cumartesi

UZUN DALGALAR...


                                                      Hatun hoşş saçlara bak ayrı havası var zaten


bayılmaktayım şu uzun su dalgası saçlara kızlar saçınızı akşamdan maşayla sarın hiç dokunmayın açmayın bugleleri sabah zaten bozulmuş olucak saçlarınız jole yada köpük sıkın elinize başlayın dalga şeklini vermeye kolayca ortaya kendini koyacaktır zaten ön tarafına ya fön fırçasıyla dalga oluşturun eğer imkansızssa yani prasa saçlarınız varsa maşayla ön tarafını şekle sokabilirsiniz....

Seviyorum bu kızı ya pek yabancı hatunları sevmem ama Miranda Kerr ve Jesica Alba çok farklı tılsımları var öle işte asıl Güzel Türk kızları bence bencil mi davrandım ne :)bu modelde güzel ama canım benin kafana taktığın şey ne daha derli toplu taşlı yada incili düzgün birşey takabilirdin bizceee...:)

RENGARENGARENGAREEENK...............

"Renk Nedir?" sorusuna: "Renk, ışığın değişik dalga boylarının gözün retinasına ulaşması ile ortaya çıkan bir algılamadır." şeklinde teknik bir cevap verebiliriz. Peki, rengi ifade edebilmek için bu açıklama yeterli midir? Renkler sadece birer algılama mıdır? Düşünün, kap karanlık duvarların arasında mı kendinizi daha canlı ve enerjik hissedersiniz yoksa kırmızı bir odada mı?
Evet, renkler insanın ruh halini yansıtır ve etkiler. Sadece ruh halini değil, sağlığını ve enerjisini de etkiler. Bu nedenle, renklerle tedavi, genel tedavi uygulamasını destekleyici olarak yüz yıllardır kullanılmaktadır. Örneğin, kalp rahatsızlığı ve verem şikayeti olanlara, aynı zamanda dinlendirici ve huzur veren bir renk olan yeşil renk tavsiye edilir.
Renkler ve Renklerin Anlamları
Renklerin insan üzerindeki etkileri nedeniyle gerek giysi seçiminde gerekse yaşadığımız mekanları boyarken renk seçimine dikkat etmek gerekir. Örneğin; yatak odası pembe, yemek odası ise yeşil renk olabilir. İş toplantısına giderken lacivert ve mavi renk giymek daha uygun olacaktır.
Elbette ki, iş, yaş ve çevre bu tercihleri etkilemektedir.
Renklerin insan üzerindeki etkileri sağlık, psikoloji, alışveriş, üretim, zihinsel ve fiziksel performans gibi konularda kullanılmaktadır.
Renkler etkilerine göre kendi aralarında soğuk ve sıcak renkler olarak ayrılmaktadır.
Başlıca sıcak renkler Kırmızı, Turuncu, Sarı; başlıca soğuk renkler ise Yeşil, Mavi, Mor olarak bilinir.

GELİN ÇİÇEĞİ

Babamın küçük çiçeği artık gelin olacak herşeyin hayalini kurdu bile...